Nasza kadra

Dyrektor przedszkola:

Dyrektorem i właścicielem Przedszkola jest mgr Małgorzata Kocoł - absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Studiów Podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, uczestniczka kursów Stowarzyszenia Pedagogów Zabawy „KLANZA", „Metody Dobrego Startu" prof. Marty Bogdanowicz oraz „Matematyka łatwa dla każdego dziecka" wg prof. Gruszczyk- Kolczyńskiej.

Zastępca dyrektora:

Agnieszka

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, kierunek Administracja oraz Instytutu Teologicznego w B-B, kierunek Katechetyka. Posiada również wykształcenie medyczne. Pracuje w naszym przedszkolu od roku 2005.

Nasze Panie Wychowawczynie:

Agnieszka

Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego w B-B, kierunek Oligofrenopedagogika oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie, kierunek: Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Pracuje w naszym przedszkolu od roku 2006.

Alicja

Absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie, kierunek Oligofrenopedagogika oraz Studiów Podyplomowych na Uniwersytecie Śląskim, kierunek Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Pracuje w naszym przedszkolu od roku 2007.

Ania

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Filia w Cieszynie, kierunek Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza oraz Studiów Podyplomowych na Uniwersytecie Śląskim , kierunek Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Pracuje w naszym przedszkolu od roku 2011.

Gosia

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kierunek Pedagogika Resocjalizacyjna oraz Uniwersytetu Śląskiego, kierunek Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Pracuje w naszym przedszkolu od roku 2005.

Kasia 

Absolwentka Akademii Techniczno-Humanistycznej w B-B, kierunek Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, kierunek Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Pracuje w naszym przedszkolu od roku 2012.

Magda

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kierunek Pedagogika Resocjalizacyjna oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Filia w Cieszynie, kierunek Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Pracuje w naszym przedszkolu od roku 2011.

Basia

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, kierunek Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne, Pracuje w naszym przedszkolu od roku2015.

Dodatkowa kadra

Logopeda:

Magda

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, kierunek Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne oraz Wyższej Szkoły Administracji, kierunek Logopedia z elementami neurologopedii. Pracuje w naszym przedszkolu od roku 2008.

Kółko taneczne:

Małgosia

Instruktor tańca towarzyskiego, pracownik Ogniska POP-ART w Czechowicach.

Gimnastyka korekcyjna:

Fizjomed

Firma z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalna rehabilitacja i korekcja wad postawy.